خانهاقامت گرجستان >> قیمت کارشناسی رسمی املاک

اقامت گرجستان >> قیمت کارشناسی رسمی املاک

 

    " اقامت گرجستان " و " خرید ملک در گرجستان بهمراه اخذ اقامت گرجستان " کلماتی هستند که این روزها به کرات از طرف کسانی برای تبلیغات ارائه این خدمات استفاده می شوند که حتی آشنایی جزئی با گرجستان و زبان مرسوم آن ندارند، که شالوده اصلی ارائه چنین خدماتی هستند.

    در زمینه اخذ اقامت گرجستان، آشنایی کامل با قوانین اقامت گرجستان و آشنایی با وکلای گرجی که طبیعتا به زبان گرجی تسلط دارند از اهمیت بالایی برخوردار است. انجام امور به شکل کاملا قانونی به شکلی که در طول سنوات باعث ایجاد مشکل برای موکلین نگردد ، تجربه و دقت نظر بسیاری می طلبد تا با احاطه بر سیستم های کنترلی مهاجرتی گرجستان، اخذ اقامت گرجستان به شکلی انجام گیرد تا در سنوات بعدی بدون ایجاد مشکلات قانونی قادر به تمدید این اقامت باشیم و در زمینه خرید ملک، تجربه حضور در گرجستان و سابقه خرید ملک وهمچنین تسلط کامل به زبان گرجی برای انجام مذاکرات خرید به زبان بومی برای دستیابی به بهترین قیمت از ضروریات غیر قابل انکار می باشند.

متاسفانه افرادی با سوء استفاده از اعتماد هم وطنان و تبلیغات غیر واقعی ،باعث بروز مشکلاتی برای هم وطنان گرامی شده اند که بعضا حل این مشکلات خارج از توان هرکسی می باشد. هم وطنان گرامی که قصد خرید املاک در کشور گرجستان را دارند حتما و حتما از خدمات " برگه کارشناسی رسمی املاک قبل از انجام معامله" شرکت پی کی اینوست استفاده کنند تا در دام هلدینگ های شیاد با شعب متعدد کلاه بردار نیافتند. برای دریافت این خدمات لزومی ندارد که معامله خود را از طریق شرکت پی کی اینوست انجام دهید، در هر حالت همکاران خدوم پی کی اینوست در کنار شما هستند و خود را حافظ سرمایه شما می دانند.

تبلیغات

جستجو
English