خانهاقامت گرجستان >> چرا گرجستان ؟؟؟ قسمت اول

اقامت گرجستان >> چرا گرجستان ؟؟؟ قسمت اول

چرا گرجستان ؟ 10 دلیل انتخاب گرجستان

    در نگاه اول، تفلیس شهر رنگهاست ، پر از ساحتمانهای تو در تو و سقفهای رنگارنگ که همگی با تمام وجود در هم ادغام شده اند. حمامهای تاریخی عهد قجری و بناهای قرون وسطایی در کنار آثار هنری و مجسمه های مدرن عظیم همگی در تفلیس و در کنارهم. تفلیس شهر هم زیستی آثار نادر باستانی است در کنار هنر ، فرهنگ و مدرنیسم.

   گرجستان به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرکز بزرگ گردشگری است، با خیل عظیم گردشگرانی که هر ساله بیشتر و بیشتر می شوند، و هر روز بر تعداد وبسایتهایی که گرجستان را به عنوان ده مقصد برتر گردشگری معرفی می کنند افزوده می گردد و نکته جالب توجه این است که درصد بالایی از این گردشگران ، با اقدام به اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک یا هر راه دیگری زندگی جدیدی را  در گرجستان آغاز می کنند، ولی سوال اینست چرا؟؟

  • هزینه اندک زندگی در گرجستان

   زندگی در گرجستان در مقایسه با دیگر شهرهای شبه اروپائی بسیار مقرون به صرفه است. تفلیس همواره به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین شهرهای جهان رتبه بندی می شود، حتی بعضا پایین تر از برخی از شهرهای هند. زندگی در تفلیس 67٪ ارزان تر از ملبورن است و بر خلاف ملبورن، قیمت کالاها و خدمات به طور مداوم در حال افزایش نیست .

  • اینترنت فوق العاده سریع

   در اوایل تا اواسط سال 2000، گرجستان تحت تاثیر انقلاب اینترنتی قرار گرفت و کابلهای فیبر نوری در سرتاسر کشور قرار گرفته و در نتیجه تمام گرجستان، از جمله مناطق روستایی، اکنون میتوانید از اینترنت با سرعت بالا لذت ببرید. وای فای رایگان تقریبا استاندارد هر کافه، بار و فضای عمومی در شهر است. تقریبا تمامی امور از طریق اینترنت قابل انجام است، بانکداری، برنامه های اقامت، کسب و کار رسمیو ...  همگی بدون هیچ مشکلی قابل انجام است.

  • گرجستان یکی آسانترین کشورهای جهان برای شروع زندگی

   گرجستان پس از آمریکا و بریتانیا سومین کشور جهان از بابت سهولت ایجاد کسب و کار است و شما به راحتی می توانید حساب بانکی باز کنید یا ثبت شرکت انجام دهید. حتی برای معاملاتی نظیر املاک یا خودرو فقط همراه داشتن یک پاسپورت کافی است.

  • امنیت دغدغه همیشگی نیست

   گرجستان یکی از امن ترین کشورهای جهان است.  بر خلاف دیگر جماهیر شوروی سابق، گرجستان تنها کشوری است که به موضوع فساد اداری پلیس رسیدگی کرده و موفق شده است. هنگامیکه ساکاشویلی در سال 2004 به قدرت رسید، نیمی از نیروی پلیس (حدود 16،000 پلیس راهنمایی و رانندگی) را اخراج کرد و بلافاصله نیروهای جدید را آموزش داد و نیروی جدید پلیس گرجستان را شکل داد. مطمئنا احتیاط همیشه مفید است ولی میزان جرم در گرجستان بسیار کم بوده و خیابانها کاملا امن هستند.

 

پایان قسمت اول

تبلیغات

جستجو
English