خانهاقامت گرجستان >> چرا گرجستان ؟؟؟ قسمت دوم

اقامت گرجستان >> چرا گرجستان ؟؟؟ قسمت دوم

 

  • گرجستان بهشت غذا دوستان

گرجستان بهشت غذا دوستان است، بهترین و منحصر بفرد ترین مزه های دنیا همگی در غذاهای گرجی خلاصه می شوند. ترکیب غذاهای گرجی شما را شگفت زده خواهد کرد. بادمجان با خمیر گردو یا خورشت لوبیا با رازیانه، در سفر خود امتحان پنیر سالگونی را فراموش نکنید. هر منطقه از گرجستان غذاهای منحصر بفرد خود را دارند و شما هرگز با غذاهای تکراری روبرو نحواهید شد.

 

 

  • فرهنگ منحصر به فرد

فرهنگ گرجستان نیز مانند غذاهای محلی آن ، یکی از منحصر به فرد ترین فرهنگهای جهان است.گرجستان نه تنها کشوری است پر از هنرمندان و موسیقیدانان و طراحان رشته های مختلف بلکه زیباترین آوازها و صداها و رقصها هم جزیی از زندگی روزمره گرجی هاست.

 

  • بچه ها هنوز هم در خیابان بازی می کنند

در اغلب کشورها روزهایی که بچه های محلات ،بدون نیاز به مراقبت دائمی والدین، در خیابان دور هم جمع می شدند و بازی می کردند، بیشتر به دلایل امنیتی به تاریخ پیوسته است ولی در گرجستان به یمن امنیت بالای تامین شده توسط پلیس و دولت، بچه ها همچنان در کوچه های محلات بازی می کنند و سر و صدای شادی آنها مخصوصا عصر روزهای تعطیل در همه جا شنیده می شود.

 

  • همیشه یک فروشگاه در راه است

بدترین اتفاق آخر روز سخت کاری اینست که برای خرید روزانه مجبور باشید مسیر خود را عوض کنید ولی در تفلیس یا باتومی چنین اتفاقی نخواهد افتاد. همیشه یک مغازه کوچک ، قصابی ، نانوایی ، میوه فروشی یا فروشگاه در مسیر شما هست تا بدون استرس و با خوشرویی خرید خود را انجام دهید.

 

  • هزینه پایین تعمیرات

در گرجستان، شما هنوز هم می توانید وسیله یا ابزار خراب خود را با هزینه ای اندک تعمیر کنید. برخلاف کشورهای دیگر هزینه تعمیرات در گرجستان پایین است و لازم نیست برای تعمیر وسیله ای که دوست دارید هرینه ای بیش از قیمت خرید اولتان هزینه کنید.

 

  • همیشه یک دوست در نزدیکی شما هست

در هیچ کشوری به اندازه گرجستان گروههای مختلف دوستی وجود ندارد. حتی گروههای گردشگران و یا اجاره دهندگان آپارتمان و یا گروههای تبادل کتاب و حتی گروه دوست داران سگ هم در گرجستان خواهید دید. در گرجستان شما هرگز تنها نخواهید بود.

تبلیغات

جستجو
English