خانهآرشیو اخباراقامت گرجستان > خوابگاه دانشجویی دانشگاه تفلیس

اقامت گرجستان > خوابگاه دانشجویی دانشگاه تفلیس

اقامت گرجستان > خوابگاه دانشجویی دانشگاه تفلیس

اقامت گرجستان انتخاب بسیاری از قشر جوان ایرانیان مهاجر می باشد که طبعا مسیر تحصیلی مهمترین پارامتر مورد توجه این قشر می باشد و شاید هزینه اسکان و محل اسکان دغدغه فکری بسیاری از این عزیزان باشد تا در مسیر اخذ اقامت گرجستان و تحصیل در دانشگاههای بین المللی این کشور نه تنها هزینه کمتری برای محل سکونت پرداخت کرده باشند که در محل سکونتشان از امکانات دانشگاهی بهره مند گردند و همچنین در فضایی آکادمیک به تحصیل و زندگی بپردازند.

خوابگاه جدید دانشجویان دانشگاه تفلیس مجتمعی است منطبق بر آخرین استانداردهای اروپایی برای دانشجویان دانشگاه تفلیس که رسما در 26 دسامبر سال 2017 در نزدیکی تفلیس در ساحل دریاچه لیسی و توسط وزیر آموزش و پرورش گرجستان و نماینده ای از دانشگاه تفلیس (TSU) اقتتاح گردید.

این مجتمع از طرف وزارت آموزش و پرورش گرجستان به مناسبت یکصدمین سالگرد افتتاح دانشگاه تفلیس به این دانشگاه اهدا شد. ظرفیت پذیرش این مجتمع 320 نفر است و هزینه ماهانه برای ساکنین 150 لاری می باشد که برای دانشجویان کم بضاعت به 120 لاری کاهش می یابد و تخفیف ویژه ای برای دانشجویان ممتاز در نظر گرفته شده است و تعداد 20 اتاق ویژه معلولین جهت سرویس دهی به دانشجویان دارای معلولیت اختصاص داده شده است. شهرک دانشجویی لیسی دانشگاه تفلیس علاوه بر چهار ساختمان اصلی شامل یک کتابخانه و فضاهای ویژه ورزش، تجمع و فعالیتهای متفرقه می باشد و استانداردهای لازم جهت پذیرش دانشجویان اکسچنج از سرتاسر اروپا را در اختیار دانشگاه تفلیس قرار داده است.

خوابگاه قدیمی دانشگاه تفلیس واقع در باگبی همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد و هزینه یکماهه دانشجویان جهت استفاده از این خوابگاه 50 لاری می باشد. این خوابگاه علی رغم اینکه قدیمی بوده و در برخی موارد نیاز به بازسازی دارد ، میزبان 300 دانشجوی این دانشگاه بوده و مورد انتخاب بیشتر دانشجویان فعلی قرار گرفته است.

 

تبلیغات

جستجو
English