خانهآرشیو اخباردرآمد و اخذ اقامت گرجستان

درآمد و اخذ اقامت گرجستان

درآمد و اخذ اقامت گرجستان

    یکی از راههای معمول اخذ اقامت گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک می باشد. این روش اخذ اقامت گرجستان در صورتی که به درستی مدیریت و هدایت شود می تواند سود سرشاری عاید سرمایه گذاران نماید. زمان ورود به یک پروژه و همچنین فروش و خروج مهمترین پارامترهای کسب سود حداکثری می باشد. همچنین نباید فراموش کرد که انتخاب سوژه سرمایه گذاری ، شالوده اصلی هرگونه سرمایه گذاری بوده و بر اساس سالها تجربه و شناخت کامل بازار، توسط کارشناسان پی کی اینوست، انجام می گیرد.

    در این مقاله قصد داریم تا یکی از شرکتهایی را به شما معرفی کنیم که از سال 2014 با شرکت پی کی اینوست همکاری نموده ،و به واقع یکی از عوامل اصلی سودهای کلان همراهان همیشگی پی کی اینوست بوده است. شرکت آلیانس با سابقه ای بیش از 10 سال، و ساخت بیش از یک میلیون متر مربع واحد مسکونی و همچنین به عنوان بنیانگذار ساخت و ساز پست مدرن گرجستان، همواره ثابت کرده است که سرمایه گذاری در یک پروژه لوکس و خاص، سود سرشاری عاید سرمایه گذاران خواهد نمود.

   بنا به آمار دفتر باتومی شرکت پی کی اینوست، سود خریداران پروژه آلیانس پالاس که در زمان اعلامی پی کی اینوست اقدام به خرید نموده اند، حداقل هشتاد درصد و حداکثر دویست و چهل درصد بوده است که از نظر دلاری سودی بیش از دو میلیون دلار عاید سرمایه گذاران گرامی گردیده است. بنا به تصمیم کارشناسان پی کی اینوست سرمایه گذاری های انجام شده در پروژه آلیانس پالاس توصیه به انتقال سرمایه به پروژه آلیانس پریویلج شدند که با استقبال سرمایه گذاران محترم این امر در حال انجام می باشد.

    پروژه آلیانس پریویلج یکی از لوکسترین پروژه های مسکونی در حال ساخت جهان، که در ساحل دریای سیاه و در بهترین منطقه شهر باتومی در حال اجرا می باشد، بنا به پیشبینی کارشناسان پی کی اینوست یکی از سوداور ترین پروژه های این مجموعه خواهد بود. این پروژه خاص با 54 طبقه دارای یکی از پیشروترین طراحی های حال حاضر جهان بوده و با استفاده از تکنولوژی های فوق مدرن در حال ساخت می باشد و مجموعه هتلهای ماریوت با خرید شش طبقه از این مجوعه ، پس از اتمام عملیات اجرایی دومین شعبه مجموعه هتلهای ماریوت را در این برج افتتاح خواهند نمود.

تبلیغات

جستجو
English